Visas kategorijas

Privātuma politika

Privātuma lietas. Mēs zinām, ka datu privātums mūsdienās ir galvenā problēma, un mēs vēlamies, lai jūs izbaudītu mijiedarbību ar mums, vienlaikus apzinoties, ka mēs augstu vērtējam jūsu personas datus un tos aizsargājam.

Šeit jūs atradīsiet pārskatu par to, kā mēs apstrādājam jūsu personas datus, kādiem nolūkiem mēs tos apstrādājam un kādu labumu jūs gūstat. Jūs arī redzēsit, kādas ir jūsu tiesības un kā varat ar mums sazināties.

Šī konfidencialitātes paziņojuma atjauninājumi Attīstoties biznesam un tehnoloģijām, iespējams, mums būs jāmaina šis konfidencialitātes paziņojums. Mēs iesakām regulāri pārskatīt šo paziņojumu par konfidencialitāti, lai pārliecinātos, ka esat informēts par to, kā Hunan Hamyee Home Decor Co.,Ltd izmanto jūsu personas datus.

Vecums līdz 13 gadiem? Ja esat jaunāks par 13 gadiem, lūdzam uzgaidīt, līdz būsiet nedaudz vecāks, lai sazinātos ar mums, vai lūgt kādu no vecākiem vai aizbildņiem sazināties ar mums! Mēs nevaram vākt un izmantot jūsu personas datus bez viņu piekrišanas.

Kāpēc mēs apstrādājam jūsu personas datus? Mēs apstrādājam jūsu personas datus, tostarp visus sensitīvos personas datus, ko esat mums sniedzis ar savu piekrišanu, lai sazinātos ar jums, izpildītu jūsu pirkumu pasūtījumus, atbildētu uz jūsu jautājumiem un sniegtu jums saziņu par Hunan Hamyee Home Decor Co.,Ltd un mūsu uzņēmumu. produktiem. Mēs arī apstrādājam jūsu personas datus, lai palīdzētu mums ievērot likumu, pārdotu vai nodotu jebkuru būtisku mūsu uzņēmējdarbības daļu, pārvaldītu mūsu sistēmas un finanses, veiktu izmeklēšanu un izmantotu likumīgās tiesības. Mēs apvienojam jūsu personas datus no visiem avotiem, lai mēs varētu jūs labāk izprast, lai uzlabotu un personalizētu jūsu pieredzi, sazinoties ar mums.

Kas un kāpēc var piekļūt jūsu personas datiem? Mēs ierobežojam jūsu Personas datu izpaušanu citiem, tomēr mums ir nepieciešams izpaust jūsu Personas datus noteiktos gadījumos un galvenokārt šādiem saņēmējiem:

Hunan Hamyee Home Decor Co.,Ltd uzņēmumi, ja tas ir nepieciešams mūsu likumīgajām interesēm vai ar jūsu piekrišanu;

Trešās puses, kuras esam iesaistījuši pakalpojumu sniegšanā, piemēram, jums pieejamo Hunan Hamyee Home Decor Co.,Ltd vietņu, lietojumprogrammu un pakalpojumu (piem., līdzekļi, programmas un veicināšanas pasākumi) administrēšana, ievērojot atbilstošu aizsardzību;

Kredīta ziņošanas aģentūras/parādu piedzinēji, ja to atļauj likums un ja mums ir jāpārbauda jūsu kredītspēja (piemēram, ja izvēlaties pasūtīt ar rēķinu) vai iekasēt neapmaksātos rēķinus; un attiecīgās valsts aģentūras un iestādes, ja to pieprasa likums vai likumīgas uzņēmējdarbības intereses.

Datu drošība un saglabāšana Mēs izmantojam dažādus pasākumus, lai saglabātu jūsu Personas datu konfidencialitāti un drošību, tostarp ierobežojam piekļuvi jūsu Personas datiem, pamatojoties uz nepieciešamību zināt un ievērot atbilstošus drošības standartus, lai aizsargātu jūsu datus.

Mēs veicam visus saprātīgos pasākumus, lai nodrošinātu, ka jūsu Personas dati tiek apstrādāti tikai minimālo laiku, kas nepieciešams saistībā ar: (i) šajā Paziņojumā par konfidencialitāti noteiktajiem mērķiem; (ii) jebkuri papildu mērķi, par kuriem jums paziņots attiecīgo personas datu vākšanas vai attiecīgās apstrādes uzsākšanas laikā vai pirms tās; vai (iii) kā to prasa vai atļauj piemērojamie tiesību akti; un pēc tam uz visu piemērojamo noilguma periodu. Īsāk sakot, tiklīdz jūsu personas dati vairs nebūs nepieciešami, mēs tos iznīcināsim vai izdzēsīsim drošā veidā.

Sazināties ar mums Hunan Hamyee Home Decor Co.,Ltd darbojas kā jūsu personas datu “pārzinis”, kas tiek apstrādāti saskaņā ar šo konfidencialitātes paziņojumu vai saistībā ar to. Ja jums ir kādi jautājumi vai komentāri par šo Paziņojumu par konfidencialitāti vai Hunan Hamyee Home Decor Co.,Ltd personas datu vākšanas un apstrādes praksi, lūdzu, sazinieties ar mums vai rakstiet mums uz [e-pasts aizsargāts]

Hunan Hamyee Home Decor Co.,Ltd
Room 1106, Changfang International Building, Renmin EastRoad, Furong District, Changsha City, Hunan province, Ķīna