Visas kategorijas

Nozares jaunumi

Tu esi šeit : Sākums> Jaunumi > Nozares jaunumi

Kā iegūt industriāla interjera dizaina izskatu

Laiks: 2022-10-19 Rezultāti: 8

1

Industriālais interjera dizaina stils ir populāra radošās jomas cilvēku izvēle. Šis dizaina stils atgādina laiku, kad produkti tika izgatavoti ar rokām un rūpīgi. Gatavais produkts bija ko apbrīnot un lolot. Šis noskaņojums atspoguļojas industriālo interjera dizaineru pieejā savam darbam.


Neatkarīgi no tā, vai vēlaties savai mājai piešķirt pilsētnieciskāku noskaņu vai vienkārši vēlaties radīt industriālāku sajūtu savā biroja telpā, jums būs jāiekļauj daži galvenie dizaina elementi. No atklātām ķieģeļu sienām līdz atklātiem griestiem un metāla detaļām — lūk, kā iegūt industriālu interjera dizainu.


1. Atsegtas ķieģeļu sienas
Viena no populārākajām iezīmēm industriālā stila interjerā ir atklātas ķieģeļu sienas. To var panākt, noņemot esošo ģipškartona plāksni, lai atklātu apakšā esošo ķieģeļu, vai pievienojot mākslīgo ķieģeļu paneļus. Ja vēlaties iegūt autentiskāku izskatu, izvēlieties īsto. Pretējā gadījumā mākslīgie paneļi var nodrošināt tādu pašu vizuālo estētiku. Jebkurā gadījumā atklātās ķieģeļu sienas ir lielisks veids, kā jebkurai telpai pievienot tekstūru un raksturu.

2

2. Atklāti griesti
Vēl viens populārs elements industriālajās telpās ir atklātie griesti. To var paveikt, noņemot nolaižamos griestus vai vienkārši atstājot atklātas sijas un cauruļvadus. Tas telpā rada atvērtāku un gaisīgāku sajūtu, kā arī palīdz uzsvērt telpas augstumu. Atklātie griesti ir arī lieliski piemēroti, lai paslēptu neizskatīgu elektroinstalāciju un santehniku, kas citādi būtu redzama.

3 

3. Metāla detaļas
Vēl viens veids, kā pievienot jebkurai telpai industriālu sajūtu, ir iekļaut metāla detaļas. To var izdarīt, izmantojot metāla gaismas ķermeņus, santehnikas piederumus, mēbeles un pat sienas mākslu. Nerūsējošais tērauds ir populāra šī stila izvēle, jo tam ir mūsdienīgs izskats un sajūta. Tomēr, lai radītu rūpniecisku estētiku, var izmantot arī citus metālus, piemēram, varu un misiņu. Noteikti nepārspīlējiet ar metāliem, jo ​​pārāk daudz var izskatīties pārblīvēts un aizņemts.

4

4. Betona grīdas
Betona grīdas ir vēl viens izplatīts elements industriālajās telpās, pateicoties to izturīgajam un viegli kopjamajam raksturam. Tie ir arī plaši pieejami, kas padara tos par budžetam draudzīgāku iespēju nekā citas grīdas seguma iespējas, piemēram, cietkoksnes vai flīzes. Lai betona grīdām piešķirtu gatavāku izskatu, tās var beicēt ​​vai krāsot dažādās krāsās. Tas ir arī lielisks veids, kā piešķirt telpai personību, nepārspīlējot ar dekorēšanu.

5

5. Vienkāršas mēbeles
Runājot par industriālās telpas iekārtošanu, mazāk noteikti ir vairāk. Pieturieties pie vienkāršām mēbelēm ar tīrām līnijām un izvairieties no visa, kas ir pārāk nemierīgs vai grezns. Tas palīdzēs saglabāt telpu atvērtu un gaisīgu, vienlaikus nodrošinot visas nepieciešamās labi izstrādātas telpas funkcijas. Izvēlieties mēbeles, kas izgatavotas no dabīgiem materiāliem, piemēram, koka vai ādas, jo tie papildinās citas telpā izmantotās izejvielas, piemēram, betonu un metālu. Un neaizmirstiet par uzglabāšanu! Uzglabāšanas iespēju, piemēram, plauktu vai skapju, pievienošana palīdzēs saglabāt telpu sakārtotu un nepārblīvētu.

6