Visas kategorijas

Nozares jaunumi

Tu esi šeit : Sākums> Jaunumi > Nozares jaunumi

10 lietas, kas norāda, ka jums ir nepieciešams jauns fona attēls

Laiks: 2022-10-18 Rezultāti: 18

9491白底织纹

Tie ir svītraini, krāsaini, ģeometriski, vienkāršoti, dekoratīvi, dekoratīvi, krāšņi, ziedu un daudz ko citu. Taču neatkarīgi no tā, cik oriģinālas un satriecošas ir jūsu tapetes, pat šķietami stilīgākais, iecienītākais sienas dekors kādā brīdī zaudēs savu spīdumu. Tāpat kā visam pārējam, kas kādreiz bija modē, arī tapetēm ir sava veida "izlietot līdz datumam". Pat visvairāk skaistas tapetes pēc kāda laika kļūs garlaicīgi. Zeitgeist un tendences pastāvīgi mainās. Cilvēkiem ir vajadzīgas pārmaiņas un dažādība. Cik ilgs laiks nepieciešams, līdz parādās nepieciešamība pēc pārmaiņām, un cik spēcīga ir šī vajadzība, ļoti lielā mērā ir atkarīgs no cilvēka veida: lai gan daži cilvēki diezgan bieži vēlas kaut ko svaigu un jaunu, citiem var paiet desmit gadi, līdz rodas nepieciešamība. uz tiem parādās jauns dekors. Kāda veida tapetes jūs esat?

 

1. tips — tendenču noteicējs — Trendhunter

Jūs vienmēr vēlaties būt soli priekšā pūlim un jau šodien zināt, kas rīt būs modē. Vienmēr aktuāls, interesē jaunākās tendences un sasniegumi. Jūs varētu strādāt radošajā vai konsultāciju nozarē – kā dizainers, interjera dizainers vai stila konsultants. Jūsu profesionālā un privātā dzīve var būt cieši saistīta un grūti nošķirama. Tāpēc jūs savā darba vidē novērtējat mūsdienīgu, atšķirīgu stilu tikpat augstu kā mājās. Mēs esam jums blakus un varam nodrošināt jaunākos darbus! Kāpēc gan nemeklēt iedvesmu mūsu veikalā?

 

2. veids – Piedzīvojumu meklētājs

Šajā grupā ietilpst dažādu veikalu, kafejnīcu, frizētavu vai klubu īpašnieki, kuru biznesa telpas bieži apmeklē sabiedrība. Viņi parasti ļoti vēlas vizuāli paziņot par savu profilu un dzīvesveidu — gan ikdienas sabiedriskajā dzīvē, gan ikvakara apmeklējumos stilīgās ballīšu vietās. Viņu moto? Brendings ir TIK vakar – variācijas ir TAGAD! Izveidojiet sarunu punktu, pieņemot pārmaiņas, nevis pieturoties pie status quo. Jūsu klienti to novērtēs ne tikai tāpēc, ka tas sniegs viņiem iedvesmu viņu pašu dzīvei. Uzdrošinies izmēģināt ko jaunu, atkal un atkal! Dažādi stili un mode.

3. tips – mīļākais

Vintage tapetes fani bieži atzīmē sev vēlamo stilu visās dekoratīvās vai radošās tuvākās vides un ikdienas dzīves jomās – modē, ikdienas priekšmetos vai interjera dizainā. Aizraušanās ar noteiktu laikmetu, noteikta dzīvesveida izpausme vai, iespējams, vienkārši nostalģisks sentiments par pagājušajiem laikiem mudinās šos meklētājus meklēt klasiskas vai tradicionālas šķirnes un modeļus, nevis sekot jaunākajām tendencēm. Viņi bieži ir eksperti savā jomā un paļaujas uz daudzām iepriekšējām zināšanām. Secinājums: nav bieža tapešu mainītāja, bet, kad tas notiks, tas būs tajā pašā stila laikmetā. 

4. tips – The Waverer

Jā-teicēji, kurus drīz vien kropļo šaubas par savu izvēli un vienmēr var izdomāt alternatīvas: "Ja vien es būtu izvēlējies citu rakstu - ar aizkariem tas izskatītos daudz labāk!" Tas ir mazliet kā vienmēr iekārot citu spēlētāju ēdienu restorānā. Diagnoze: nepareizs lēmums. Mēs visi esam tur bijuši. Mūsu padoms: izmēģiniet pirms pirkuma (vai drīzāk: vispirms saņemiet padomu)! Konsultējieties ar ekspertu, kurš vai nu risinās situāciju, izmantojot izslēgšanas principu - izmetiet visu, kas nav vajadzīgs, vai arī atradīs perfektu izvēli, veicot mērķtiecīgu analīzi. Dažreiz citi patiešām labāk zina, kas mums ir piemērots un noder, nekā mēs paši. Galu galā tas ir uzticības jautājums. Nu, jūs esat atradis ideālo vietu! Mēs esam profesionāli stila konsultanti!

 

5. tips – kavētājs

Tapetes un mājas uzlabošanas projekti nav tieši tur, kur ir viņu iecienītākās lietas. Tendences viņiem neko nenozīmē. Vispārīgi runājot, viņi neizrāda šausmīgi lielu interesi par savu četru sienu izdaiļošanu un uzlabošanu. Pat pēc tam, kad viss pārējais būs izdarīts, viņi atradīs attaisnojumu, lai neķertos pie projekta. Mēs varam jums palīdzēt - ar padomu par pareizo izvēli un pat to, kā izkārt jūsu tapetes! Vienkārši veltiet laiku un ļaujiet formām, krāsām un virsmām aizvest jūs reibinošā ceļojumā! Nepieciešamā motivācija noteikti sekos!


Bet neatkarīgi no tā, vai jūs varat atrast sev kādu no iepriekš minētajiem veidiem: šeit ir kontrolsaraksts ar pazīmēm, kas norāda, ka esat gatavs jaunam fona attēlam.


1. Jūs nevēlaties pavadīt laiku telpā ar noteiktu fonu.

2. Jūs nekad neieslēdzat gaismu minētajā telpā.

3. Jūs esat pārvietojis televizoru, lai jums nebūtu jāskatās uz zīmējumu fonā.

4. Jūs izliekat arvien vairāk plauktu, lai paslēptu tapetes.

5. Jūs drīzāk pavadāt laiku draugu mājās, nevis savās mājās.

6. Jums pēkšņi rodas vēlme biežāk apmeklēt vīramāti.

7. Pēdējo reizi, kad remontējāt, jūsu meita nebija dzimusi. Viņa tikko iepazīstināja jūs ar savu pirmo draugu.

8. Apmeklētāji vienmēr komentē jūsu tieksmi pēc antīka interjera dizaina.

9. Jūsu kaķis atsakās asināt nagus uz jūsu tapetes.

10. Jums ir vienalga, vai jūsu bērni krāso visas sienas.